Producenci

Profil Z90

Kategoria: Żaluzje fasadowe
Producent: Portos
Dodany przez: Pointa

Prowadnice żaluzji fasadowych Z90

Jeśli szukasz żaluzji fasadowych, które w piękny sposób wykończą Twoje fasady, zwróć uwagę na model Z90. Spełniają funkcję izolatora, który w dużej mierze wpływa na temperaturę w pomieszczeniu i nadaje się zwłaszcza dla budynków w znacznym stopniu oszklonych.

Każdy rodzaj żaluzji fasadowej może być wyposażony w prowadnicę lub linkę stalową, gdy brak jest miejsca na zamontowanie prowadnic, a obsługa może odbywać się za pomocą napędu elektrycznego bądź ręcznego z pomocą korby.

W połączeniu z lekką konstrukcją prosta budowa żaluzji fasadowych PORTOS jest najlepszym rozwiązaniem dla nowoczesnych budynków.

Żaluzje fasadowe doskonale uzupełniają wizerunek nowoczesnych budynków, a odpowiednio dobrane pozwolą zmniejszyć koszty oświetlenia.

Nowe żaluzje fasadowe Z90

Żaluzje fasadowe w połączeniu z lekką konstrukcją zmieniają charakter fasady budynków. To innowacyjny i stylowy produkt!

Chronią wnętrze obiektu przed nadmiernym jego nasłonecznieniem, zapewniając skuteczną barierę pozwalającą utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

Regulowane lamele pozwalają precyzyjnie uregulować ilość wpadanego do pomieszczenia światła oraz, co za tym idzie, możliwość regulacji naturalnego oświetlenia rozproszonego wewnętrz budynku.

Lamele żaluzji fasadowych PORTOS produkowane są w dwóch typach o przekroju poprzecznym przypominającym literę C o szerokości 80mm lub o przekroju zbliżonym do litery Z o szerokości 90mm.

Lamele posiadają warstwę farby poliestrowej, która zabezpiecza je przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Możesz dobrać żaluzję do swojej fasady dzięki szerokiemu wachlarzowi barw, w których oferowane są lamele.

Lokalizacja

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ