Producenci

Żaluzje fasadowe: Szczecin, Gorzów

Żaluzje – efektowne wyposażenie dla Twojego domu

Wnętrza domu lub biura nieraz dla podkreślenia klimatu, wymagają większej ingerencji w aranżacje przestrzeni. Wzniosły czy luźny charakter danego pomieszczenia często wynika bowiem z użycia adekwatnego, odpowiednio dobranego wyposażenia. Z tego względu wielu domowników podejmuje się zakupu żaluzji, które w wielu sytuacjach pełnią idealny wariant, wzbogacający wnętrze wizualnie, jak i funkcjonalnie.

Żaluzje oferowane w ramach bogatego asortymentu firmy Pointa, która ma swoje obiekty m.in. w Szczecinie, jak i Gorzowie Wielkopolskim, to wysokiej jakości produkty od cenionych producentów. Prezentujemy szeroki wybór spośród żaluzji: aluminiowych, drewnianych czy fasadowych, dzięki czemu klienci dopasują wariant wedle własnych potrzeb. Ich trwała struktura, lekkość i wykonanie idealnie będą się współgrać z nowoczesnymi wnętrzami biur, jak i domów. W zależności od typu dobranej żaluzji będą one się komponować zgrabnie z meblami (np. drewniane żaluzje do drewnianych mebli), nadając wnętrzu dodatkowego poczucia przytulności.

Do ważnych atutów żaluzji, oferowanych w ramach asortymentu firmy Pointa należy wymienić także funkcjonalny aspekt konstrukcji. Dzięki zastosowaniu ich we wnętrzu własnego mieszkania lub biura można swobodnie regulować kąt padania światła. Takie rozwiązanie w porównaniu z zasłonami lub roletami nieraz wydaje się trafniejsze, ze względu na lepszą możliwość operowania światłem, a co za tym idzie uzyskanie równie nietuzinkowego efektu w podanym wnętrzu.

Poza tym do jednych z istotniejszych zalet żaluzji oferowanych przez naszą firmę jest ich tworzywo. Dla klientów znajdą się takie produkty, które zostały stworzone z wysokiej jakości tkaniny, posiadające atesty higieniczne i na niepalność, spełniając tym samym wymogi i względy bezpieczeństwa obowiązujące w instytucjach publicznych. Dokonując decyzji spośród innego tworzywa, drewnianego czy aluminium będziecie mogli wpłynąć na inny odbiór i charakter przestrzeni. Wizualny efekt uzyskacie dzięki kolorom, wzorom, a także układowi osłon poziomemu czy pionowemu.

Różnorodne typy żaluzji oferowanych przez firmę Pointa to szansa na nabycie i urozmaicenie wnętrza swojego domu lub biura. Szeroki wybór będzie mógł tylko pomóc w podjęciu słusznej decyzji, która przełoży się na wizualny efekt, jak również funkcjonalny wymiar uzyskany przez estetycznie wykonane żaluzje.

Kategoria: Żaluzje fasadowe
Producent: Portos

 

Kategoria: Żaluzje fasadowe
Producent: Portos

© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ