Producenci

Profil C80

Kategoria: Żaluzje fasadowe
Producent: Portos
Dodany przez: Pointa

Sprawdź nasze żaluzje fasadoweSzukając nowoczesności lub estetyki nie sposób nie zainteresować się żaluzjami fasadowymi. Ze względu na izolujące właściwości zalecane są zwłaszcza budynkom ze znacznym procentem oszklonych powierzchni.

Żaluzje każdego rodzaju można wyposażać w linkę lub prowadnicę. Mogą być kontrolowane ręcznie za pomocą korby, lub automatycznie, za pośrednictwem systemu elektrycznego.

Zarówno najnowsze budowle jak i obecnie stojące budynki mogą być wyposażone w żaluzje fasadowe.

Oprócz funkcji izolacyjnych żaluzje fasadowe wpływają na estetykę obiektu oraz stanowią doskonały element wizualny.


Chronią wnętrze obiektu przed nadmiernym jego nasłonecznieniem, zapewniając skuteczną barierę pozwalającą utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

Żaluzje fasadowe posiadają natywną funkcję precyzyjnego regulowania wpadającego światła słonecznego, co przekłada się na możliwość regulowania naturalnego ciepła oraz rozproszonego światła w budynku.

Lamele żaluzji fasadowych PORTOS produkowane są w dwóch typach o przekroju poprzecznym przypominającym literę C o szerokości 80mm lub o przekroju zbliżonym do litery Z o szerokości 90mm.

Warstwa farby poliestrowej zabezpiecza lamele przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Szeroka paleta kolorów RAL daje możliwość dopasowania produktu do każdego rodzaju fasady budynku. W przypadku sterowania żaluzji systemem elektrycznym istnieje możliwość połączenia ich z innymi funkcjonalnymi dodatkami.

Lokalizacja

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ