Pointa - okna, drzwi, bamy Szczecin i Gorzów

Sprawdzone rozwiązania na długie lata

Kim jesteśmy?

Firma POINTA powstała w czerwcu 1988 podczas rozkwitu rynku nieruchomości w Polsce. O tego czasu nieustannie się rozwija i goni konkurencję, aby przodować w branży stolarki otworowej.

Dostarczamy okna, drzwi, bramy, rolety

Od wielu lat dostarczamy okna, drzwi, ogrody zimowe, fasady, bramy, rolety, ogrodzenia, okna dachowe Inwestorom budującym i remontującym domki letniskowe, domy, rezydencje, pałace, hotele, urzędy i inne budowle użyteczności publicznej – od najprostszych po awangardowe. Naszemu doświadczeniu zaufało wielu Inwestorów poczynając od osób mających dość mieszkania w blokach po znane nazwiska ze świata biznesu, sztuki, polityki, finansów.

Zobacz ofertę okien

Współpraca z zagranicą

Staramy się, aby nasze usługi nie były tylko wspomnienim, ale żeby żyły razem z Państwem. Cieszymy się, że dzięki Wam udało nam się rozwinąć współpracę z zagranicą. Mowa o krajach takich jak Niemcy, Dania, Holandia, Francja, Norwegia, Szwecja, Włochy, Czechy... i wymieniać można by długo.

Kontakt z nami

Szybka realizacja oraz profesjonalny montaż!

Największy wybór kolorów - wejdź i sprawdź!

Współpraca, pomiary i montaż za granicą

Strategiczne położenie - jesteśmy w wielu krajach Europy środkowo-zachodniej

Szeroki asortyment

Nie skupiamy się na jednym Producencie zachwalając wyłącznie jego ofertę „najlepszą z możliwych”. Naszym celem jest zapoznanie się z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami, problemami – i ich optymalne i kompleksowe rozwiązanie. Nie wiążą nas żadne ograniczenia z tytułu powiązania i promowania danej firmy. Najważniejsze jest finalne zadowolenie Klienta i jego chęć, aby polecać nas innym.

Wiedza i doświadczenie

Wieloletnia praktyka pozwala nam dokładnie i na bieżąco śledzić rynek, co w rezultacie daje możliwość dostarczania Państwu bardzo dobrej jakości produktu w relatywnie niskich cenach wypracowanych poprzez wieloletnie kontrakty handlowe z największymi producentami z Polski i zagranicy.
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ