Filtruj Parametry

Producenci

Okna: Szczecin, Gorzów

Okna Wizualizacja

Okna to z całą pewnością jeden z najważniejszych elementów każdego domu, od którego parametrów zależy standard energetyczny budynku, a co za tym idzie, komfort jego mieszkańców. Odpowiednio dobrane stolarka okienna podkreśla indywidualny charakter domu oraz pozwala zaoszczędzić na wydatkach na zastąpienie nieszczelnych okien. Wybierając okna do nowo powstającego domu, pamiętajmy, że są one wyborem na wiele lat. Stolarka okienna powinna zapewniać mieszkańcom domu zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Obecnie na rynku znajdziemy okna, charakteryzujące się niepowtarzalnym wzornictwem, zaawansowanymi technologiami np. w zakresie energooszczędności oraz innowacyjnym rozwiązaniami funkcjonalnymi, które bardzo często znajdziemy w jednym produkcie. Wybór okien powinien być uzależniony od efektu finalnego, który chcemy uzyskać oraz przeznaczenia budynku.

Okna PCV

Przeznaczone głównie do mieszkań oraz lokali użytkowych. Są również stosowane w przemyśle ze względu na stosunkowo niskie koszty ich zakupu. Ponadto okna PCV gwarantują wysoki standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy oraz estetyki, niezbędny do spełnienia wymagań, jakie stawia przed nami styl wnętrzarski, w którym postanowiliśmy urządzić nasz dom, mieszkanie czy lokal. Wszelkie okna z oferty Pointa, które wykonane zostały z PCV, spełniają wszelkie wymagania techniczne. Wyróżniają się pod względem precyzji wykonania oraz piękna, wynikającego z ich prostego designu.

Okna drewniane

Najczęściej wykorzystywane w domkach jednorodzinnych murowanych i z konstrukcji szkieletowej, Równie często stosowane podczas renowacji przedwojennych kamienic i zabytkowych budynków. Okna drewniane, które znajdują się w ofercie Pointa, produkowane są z drewna: sosnowego, Meranti, dębowego czy pozyskane z Modrzewiu Syberyjskiego.

Okna aluminiowe

Aluminiowe konstrukcje okienne wykorzystywane są często do zrealizowania efektownych rozwiązań architektonicznych, które sprawdzają się przede wszystkim w budynkach nowoczesnych. Z racji swojego surowego wyglądu okna aluminiowe równie często używane są podczas budowy lokali użyteczności publicznej, takich jak galerie handlowe, fabryki czy sklepy.

Wszystkich mieszkańców miejscowości, takich jak Gorzów czy Szczecin oraz wszelkich innych miejscowości w Polsce oraz w całej Europie środkowo-wschodniej serdecznie zapraszamy do współpracy. Świadczymy usługi sprzedaży i montażu okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych.

Kategoria: Okna PVC
Producent: Aluplast
Cena: 403,00 zł

SYSTEM IDEAL 4000 - System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 - 85 mm, z uszczelniem zewnętrznym...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Aluplast
Cena: 452,00 zł

SYSTEM IDEAL 5000 - System 5 komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelniem środkowym...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Aluplast
Cena: 560,00 zł

SYSTEM IDEAL 7000 - jest kolejną propozycją firmy Aluplast dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego....

Kategoria: Okna PVC
Producent: Aluplast
Cena: 632,00 zł

SYSTEM IDEAL 8000 - to nowa propozycja firmy Aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Aluplast
Cena: 1399,00 zł

SYSTEM HST 85 - drzwi unoszono-przesuwne Aluplast dają możliwości lepszego zagospodarowania przestrzeni...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Aluplast
Cena: 1011,00 zł

SYSTEM Blockprofile NL - został specjalnie zaprojektowany dla rynku holenderskiego na profilu o...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Schüco
Cena: 601,00 zł

SYSTEM CORONA CT70 - wyróżnia wysoka izolacyjność cieplna, wydajna ochrona przed hałasem,...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Schüco
Cena: 793,00 zł

SYSTEM CORONA SI82 - to elegancja i wysoki standard bezpieczeństwa dzięki stalowym wzmocnieniom,...

Kategoria: Okna PVC
Producent: Schüco
Cena: 1482,00 zł

SYSTEM ALU INSIDE - to rodzaj wkładki aluminiowej o doskonałych właściwościach izolacyjnych oraz...

© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ