Producenci

PARAPET WEWNĘTRZNY KONGLOMERATOWY

Kategoria: Wewnętrzne
Dodany przez: Pointa

Parapety wykonane z marmurowych konglomeratów to produkt dla osób ceniących atrakcyjny wygląd i wytrzymałość wykończeń okien. Krucyfiks marmuru jest bardzo blisko naturalnego marmuru pod względem kolorystyki i faktury.

 

UWAGA:

 Cena dotyczy 1 m² i jest zmienna w zależności od indywidualnych parametrów parapetów.

 Możliwość prezentacji wybranych kruszców  podczas pomiarów.

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • szerokość: od 6 cm
  • długość: max 2,5 m
  • grubość: od 20 mm do 30 mm
  • rodzaje obróbki: standart, ćwierćwałek, półwałek, wklęsło-wypukły, podklejka na kąt 45 stopni, podklejka na prosto, podklejka od czoła, podklejka na półwałek, frez schodowy.

 

CHARAKTERYSYKA:

Koglomeraty marmurowe wytwarzane są przez mieszankę żywicy i syntetyków pod wysokim ciśnieniem. Reprezentują najbardziej wyrafinowany dodatek do okien wyróżniających luksus.

Conglomerate jest materiałem składającym się z wybranego łupka kamienia naturalnego stanowiącego 95% wagowo i żywicy poliestrowej jako środka wiążącego.

Ze względu na różnice w strukturze materiału, drobna mieszanka w porównaniu do gruboziarnistej ma trzy razy niższą absorpcję wody, podwójną wytrzymałość na zginanie i ok. 30% wyższa wytrzymałość na ścisk.

 

 ZALETY:

  • Odporność na zarysowania i wysoką temperaturę.
  • Łatwy w utrzymaniu
  • Trwałość

 

POMOC TECHNICZNA

Z przyjemnością pomagamy w dobierania parapetów. Dokonujemy inspekcji terenowych, udzielamy informacji technicznych podczas pomiarów.

 

parapety pointa szczecin

Lokalizacja

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ