Producenci

PARAPET WEWNĘTRZNY MARMUROWY

Kategoria: Wewnętrzne
Dodany przez: Pointa

Dobry wybór okien obejmuje również odpowiedni dobór parapetów. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom czy remontujesz, szczegóły nadają wspaniały efekt końcowy i charakterystyczny styl Twojego mieszkania. 

Parapety z marmuru uzupełniają domy i przedsięwzięcia urządzone w szerokiej gamie stylów projektowania, od eleganckich, w połowie wieku nowoczesnych i ozdobnych historycznych stylów. Okno, które wykończono w marmurze, nie tylko dodaje atrakcyjności dekoracyjnej do całego pomieszczenia, ale pomaga ustalić nastrój i atmosferę przestrzeni. Naturalny materiał o pięknym pięknie, marmur zaprasza do bliższego spojrzenia, dając powitalną atmosferę w przestrzeni. Okno z błyszczącym marmurem błyskawicznie przekazuje wiadomość, że właściciel domu dba o każdy aspekt domu.

 

UWAGA:

 Cena dotyczy 1 m² i jest zmienna w zależności od indywidualnych parametrów parapetów.

 Możliwość prezentacji wybranych kruszców  podczas pomiarów.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • szerokość: od 6 cm
  • długość: max 2,5 m
  • grubość: od 20 mm
  • rodzaje obróbki: standart, ćwierćwałek, półwałek, wklęsło-wypukły, podklejka na kąt 45 stopni, podklejka na prosto, podklejka od czoła, podklejka na półwałek, frez schodowy.

 

CHARAKTERYSYKA:

Marmury to barwne kamienie, które tworzą się głęboko w ziemi przez krystalizację kamieni w wysokich temperaturach. Struktura materiału jest miękka, szczególnie wrażliwa na wilgoć, dlatego marmur jest szczególnie zalecany do parapetów wewnętrznych, chociaż istnieje wiele konstrukcji przeznaczonych do zewnętrznych parapetów.

 

ZALETY:

Wspaniały wygląd

Marmurowe parapety poprawiają wygląd pomieszczenia. 

Funkcjonalność i wytrzymałość

W przeciwieństwie do drewna marmur nie pochłania wilgoci. To sprawia, że ​​jest doskonałym materiałem do stosowania jako bariera wodna. 

Drewno często pochłania wilgoć z wysoko nawilżonego powietrza w łazience. W końcu następuje wzdęcie, pęknięcie lub gnicie. Marmur nie jest porowaty i nie będzie miał wpływu na wysoką wilgotność.

Progi marmurowe można wyciąć w idealnie ukośne kształty, które nie pękną ani nie pęknie, nawet po 100 latach. Można go delikatnie wypolerować lub szlifować, aby nadać mu idealny wygląd, który trwa wiecznie, bez utraty.

Marmur nie wymaga opieki

Raz zainstalowany, marmur może być prawie pozostawiony sam. Jest odporny na penetrację wody, marmur nie musi być szczelnie zamknięty. Nie ma potrzeby wielokrotnego polerowania.

 

POMOC TECHNICZNA

Z przyjemnością pomagamy w dobierania parapetów. Dokonujemy inspekcji terenowych, udzielamy informacji technicznych oraz zaleceń instalacyjnych.

 

parapety pointa szczecin

 

 

Lokalizacja

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ