Producenci

PORTOS Nadstawna CC1000

Kategoria: Rolety nadstawne
Producent: Portos
Cena: 206,40 zł
Dodany przez: Pointa

CC1000 - Podstawowy system rolet nadokiennych. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od czoła skrzynki. Można je montować do okien, których maksymalna grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręcznie przy pomocy taśmy jak i elektrycznie za pomocą przełącznika lub pilota. Nie występują w wersji z moskitierą.

 

Rolety nadstawne - które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

 


 

WIZUALIZCJA

Roleta CC1000 posiada klapę rewizyjną od czoła dlatego może być zabudowana tylko od zewnątrz. Dostęp do środka rolety jest możliwy od strony mieszkania.

it2000 3

 


 

Lokalizacja

Pliki

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ