Filtruj Parametry

Producenci

Sliding window 60

Kategoria: Okna przesuwane
Producent: Aluplast
Dodany przez: Pointa

Dwutorowy system okien przesuwnych z możliwością szklenia pakietami szybowymi do 20 mm szerokości. Profile systemu są wyposażone w wymienne uszczelki. System umożliwia zastosowanie wzmocnienia stalowego tak w ramie jak i skrzydle, co zapewnia doskonałe właściwości statyczne.

 

 

Cechy charakterystyczne systemów okien przesuwnych aluplast

     

Parametr

Sliding window

Szerokość zabudowy w mm

60 mm

Grubość pakietów szybowych

4 – 19 mm

Maksymalny ciężar skrzydła

60 kg

Maksymalne wielkości skrzydeł

550 mm x 1700 mm lub 1300 mm x 1350 mm

Ilość torów jezdnych

2 lub 3 

 

System przeznaczony jest do budowy okien, dla których nie stawia się wysokich wymagań izolacyjności cieplnej. Głównym powodem jest stosowanie pojedynczego szklenia. Charakterystycznym rozwiązaniem tej konstrukcji jest montaż szyby w kwaterze stałej bezpośrednio w ościeżnicy, a nie w skrzydle, tak jak ma to miejsce w pozostałych systemach. W tym przypadku wymiar światła szyby kwatery stałej jest większy od kwatery ruchomej o szerokość skrzydła.

 

W ramach tego systemu możliwe są do wykonania okna przesuwne wg schematów poniżej, a po zastosowaniu ościeżnicy z trzema torami jezdnymi , również innych shematów. Dzięki większej szerokości skrzydła wzrosła do 20 mm maksymalna szerokość pakietów szybowych, co pozwala na uzyskanie lepszych parametrów izolacyjności cieplnej. Maksymalny ciężar skrzydeł w tej konstrukcji wynosi 60 kg.

 

Shemat okien przesuwnych Mono-rail

sliding 60 aluplast

 

Kolorystka profili

kolorystyka profili kono przesuwane aluplast3kolorystyka profili okno przesuwane aluplast

 

 

Lokalizacja

Pliki

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ