Producenci

PARAPET WEWNĘTRZNY PVC

Kategoria: Wewnętrzne
Dodany przez: Pointa

Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej - począwszy od popularnej bieli poprzez złoty dąb, marmur, buk, orzech, czy mahoń, aż po najnowszy w ofercie kolor botticino light. 

Okleiny drewnopodobne parapetów PWP są idealnie dopasowane do najpopularniejszej na rynku kolorystyki stolarki otworowej. Parapety charakteryzują się szybkością montażu i estetyką, a dzięki swojej strukturze są łatwe w utrzymaniu czystości.

 

UWAGA:

 Cena dotyczy 1 mb, wariantu podstawowoego i jest zmienna w zależności od indywidualnych parametrów parapetów.

 Możliwość prezentacji wybranych parapetów na miejscu montażu podczas mierzenia.

 

NAKŁADKA RENOWACYJNA VOX - Zastosowanie nakładki parapetowej umożliwia w prosty, funkcjonalny sposób renowację starego parapetu zachowując przy tym jego wysoką estetykę. Wykończenie okna za pomocą nakładki parapetowej pozwala na zaoszczędzenie nie tylko czasu podczas montażu ale również nakładów finansowych. Duży wybór kolorów pozwala na idealne dopasowanie nakładki parapetowej do każdego typu okna.

 

POMOC TECHNICZNA

Z przyjemnością pomagamy w dobierania parapetów. Dokonujemy inspekcji terenowych, udzielamy informacji technicznych oraz zaleceń instalacyjnych.

 

Lokalizacja

Zapytaj o produkt
© 2018 Pointa: Szczecin, Gorzów. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie SurmaCreation.
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ